Pubg Mobile Kutup Modu

0

Pubg Mobile Kutup Modu yayınlandı. Android ve İos Platformunun en çok oynanan Battle Royale oyunlarından birisi olan Pubg de 12. Sezonun son günelerine yaklaşırken iki çeşit mod duyuruldu. Pubg Mobile Kutup Modu. Bunlardan Birisi Kutup Modu diğer ise Rütbeli Arena Modu.

Peki Bu kutup modunda normal moda göre neler değişik gelin birlikte bakalım. Kutup Modu nu Normal Modda da bulunun Vikendi haritasında oynuyorsunuz. Normal Moda göre ise bir çok farklılıkları bulunuyor. Oyun içine yeni malzemeler eklenmiş durumda.

Pubg Mobile Kutup Modunda ne gibi değişiklikler var.

1- İHA : Bu Modda Oyun içinde İHA(İnsansız Hava Aracı) bulunuyor. Güvenli bir yere geçtikten sonra İHA yı çalıştırarak düşmanlarınız yerini tespit edebilir, ve ona göre saldırabilirsiniz.

2-Ateş: Oyun Kutup Modu olduğu için belirli aralıklarla Fırtına çıkıyor. Fırtınada korunmak için bir eve sığınmanız ve donmamak için ateş yakmanız gerekiyor.

3- Ağaç Dalları: Oyunda Bütün evlerde çok rahat bir şekilde bulduğunuz ağaç dallarını toplayarak yaktığınız ateşin içine atarak süresini uzatabilirsiniz.

4- Snowboard: Bu aracı kullanarak alana çok rahat bir şekilde girebilirsiniz. Normal koşmaya göre daha hızlı olan bu araç size biraz daha hız katacak.

5- Isıtıcı: Etrafına bir ateş çemberi oluşturarak donmanızı engeller

6-Isınma Paketi: Kum frtınasına dışarıda yakalandıysanız vucüt ısınızı yüksek tutmak için bu paketi kullanmalısınız.

Bir Cevap Yazın