Instagram Hesap Dondurma – Silme nasıl yapılır

0

Şuan en popüler Fotoğraf paylaşma uygulaması olan Instagramı herhangi bir sebepten dolayı hesabınızı dondurmak veya silmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Eğer Instagram hesabını dondurmak veya silmek istiyorsanız bir kez daha düşünün. Dondurulan hesaplar geri açılabiliyor fakat silinen hesaplar geri gelmiyor. Kalıcı olarak silmiş oluyorsunuz.

1- Instagram Hesap Dondurma ? Evet hesabınızı geçici olarak dondurmak istiyorsanız Instagram hesap dondurma linkine tıklayın. Açılan sayfada hesabınızı hangi sebepten dolayı dondurmak istediğinizi soruyor. Size uygun olan kutucuğu işaretleyin ve şifrenizide girerek hesabınızı geçici süreliğine dondurun. Tekrar giriş yapmanız halinde hesabınız otomatik olarak geri gelecektir.

2- Instagram Hesap Silme ? Çokça kez düşünmeniz gereken bir durum. Çünkü Instagram da silinen hesaplar bir daha geri gelmiyor. Eğer geçici süreliğine ara veriyorsanız yukarıdaki seçeneğe bakabilirsiniz. Instagram Hesap Silme linkine tıklayarak açılan sayfada hesabınızı neden silmek istediğinizi seçin ve şifrenizi girerek hesabınızı silme işlemini onaylayın.

Not Hesap dondurma işlemi uygulama üzerinden de yapılabilmektedir. Fakat silme işlemi sadece Tarayıcı üzerinden yapılabilmektedir.

Bir Cevap Yazın