+20 WordPress Haber Magazin Temaları Premium 2021

0

Hali hazırda kullanılan en yaygın açık kodlu kaynak scripti olan WordPress için hazırladığımız birbirinden güzel Haber ve Magazin temalarına bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ücretsiz WordPress Haber Temaları, Mobil uyumlu WordPress Haber Teması,

Yeni kurduğunuz veya Temasını değiştirmek istediğiniz bir WordPress Haber ve WordPress Magazin tarzı bir siteniz var ise aşağıda sizler için hazırladığımız listeye bakabilirsiniz.

Ücretli WordPress Haber Temaları

İlk olarak Lisanlı olarak satın alıp kullanabileceğiniz Temaların listesini hazırladık. Ücretli temaların diğer temalardan farkı ne diye soracak olursanız.

  • Satış sonrası teknik destek
  • Yeni güncellemelerden faydalanma
  • Daha fazla demo
  • Daha fazla özelleştirilebilir alan

1- JNEWS WORDPRESS HABER MAGAZİN TEMASI

İlk olarak JNews Haber temasından bahsetmek istiyorum. ThemeForest in istatistiklerine göre an itibariyle 8524 kullanıcı tarafından satın  alınmıştır. Temanın o kadar çok demosu mevcut ki istediğiniz her sektörde kullanabilirsiniz. Haber Teması olarak , Magazin Teması , Blog Teması, Sağlık Teması, Teknoloji Teması olarak dahi kullanabileceğiniz demoları mevcut

2- NewsPaper WordPress Haber Magazin Teması

İlk olarak 14 Kasım 2014 tarihinde hazırlanan NewsPaper Teması o günden bu zamana kadar yaklaşık 17 bine yakın kullanıcı tarafından satın alınmıştır. İçerdiği 15 adet demo sayesinden her alanda kullanabileceğiniz premium bir tema. Seo ve Adsense uyumlu olan bu temayla Google dostu siteler yapabilirsiniz.

3- sahifa WordPress Haber Magazin Teması

WordPress Haber Teması denince akla ilk gelen tema hiç şüphesiz Sahifa olacaktır. Şuan hali hazırda lisanslı kullanıcı sayısı 28 binin üzerindedir. Bu temayı Blog teması, Magazin Teması, Haber Teması, Teknoloji teması ve daha bir çok web sitesinde kullanılabilecek yapıya sahiptir.

4-Publisher Wordpres Magazin Teması

Publisher WordPress Teması bu listedeki en favori temalardan birisidir. 58 farklı demo çeşidiyle En çok varyasyona sahip temalardan bir tanesi. Tema Yoast Seo ve diğer tüm Seo eklentileriyle kusursuz çalışmaktadır. Temanın içerisine entegre Haber , Kripto para , Borsa gibi eklentilerde mevcut. %100 kullanıcı dostu bu temayla harikalar yaratabilirsiniz.

5- NewTech WordPress Haber Magazin Teması

NewTech WordPress Haber Teması tamamen Türk yazılımcılar tarafından WordPress için uyarlanmış Premium bir temadır. CanTema adlı Web sitesi tarafından satışa sunulup yine bu site üzerinden teknik desteği sağlanmaktadır. Bu temanın en büyük özelliği sınırsız renk seçeneğinin olması. Temada kullanıcı puanlama sistemi ve 5 farklı Manşet Slider özelliği de mevcut. 

6- Jannah WordPress Blog Magazin Teması

Bir zamanlar benimde Web sitemde kullandığım Jannah WordPress Teması satın alan kullanıcılar tarafından en çok beğenilen temalar arasında yer alıyor. Temanın kendi içerisinde Amp sürümü ,WooCommerce, Buddy Press gibi özellikleri de mevcut. Full Responsive özelliğine sahip temada aynı zamanda yapışkan menüde bulunuyor.

Bir Cevap Yazın